CITYMIND - Wrocław

Filmy produktowe

Filmy produktowe są jednym z najskuteczniejszych narzędzi do promocji produktów i usług.

 
Zgodnie z badaniami, filmy produktowe zwiększają konwersję nawet o 80% i mogą wydłużyć średni czas spędzony na stronie o 2 minuty. 85% konsumentów wskazało, że oglądanie filmów produktowych pomaga w podejmowaniu decyzji zakupowych.

 

PROJEKT

Product movie

KLIENT

Opera GX

AGENCJA

Citymind

Usługa „Używane z gwarancją” – reklama TV

 
Poniższy klip emitowany był w regionalnej TV – zachęcał do zakupu auta sprawdzonego i od pewnego sprzedawcy. CIekawostką jest fakt, że w hali mechaników u Dobrygowskiego panuje naprawdę nienaganny porządek!

 

PROJEKT

Product movie

KLIENT

Toyota Dobrygowski

AGENCJA

Citymind

Na co zwrócić uwagę przy kupowaniu mebli w internecie?

 
Kooperacja Citymind x Eltap x bloger Marek Suchocki = video poradnik, którego boheterem jest narożnik Eltap. Oglądając film, dowiemy się, na co szczególnie zwrócić uwagę przy kupowaniu mebli on-line.

 

PROJEKT

Product movie

KLIENT

Eltap

AGENCJA

Citymind

Demolka w czystej postaci – ARE Roboty

 
A teraz czas na coś specjalnego. Robot wyburzający. DISCLAIMER: podczas kręcenia naprawdę ucierpiały ściany. Był kurz, trud i brew podniesiona, gdy zobaczyliśmy, co czego zdolny jest ten zawodnik!

 

PROJEKT

Product movie

”KLIENT”ARE

AGENCJA

Citymind

Qubic Sytem – symulator wyściu samochodowego

 
Prezentowana maszyna QS-V20 to nie lada gratka dla amatorów mocnych wrażeń za kółkiem. Zestaw ten winduje doznania do niespotykanego poziomu, który zbliżony jest jedynie do tego, co czuje kierowca rajdowy na torze. Oczywiście, przetestowaliśmy, takie uroki naszej pracy…

 

PROJEKT

Product movie

KLIENT

Qubic System

AGENCJA

Citymind