CITYMIND - Wrocław

Filmy na social media

Eltap – film na kanał youtube

 
Dla firmy Eltap – polskiego producenta mebli zrealizowaliśmy kilka odcinków na nowo powstający kanał youtube. Zaprosiliśmy do współpracy blogerów i influencerów, którzy promowali materiał również w swojej społeczności. Ekipa Citymind ogarniała koncepcję, organizację lokacji i całego planu, zdjęcia, montaż i postprodukcję.

 

PROJEKT

Social Media movie

KLIENT

Apex ONE

AGENCJA

Citymind

APEX I Dzień Kobiet

 
Kilka przeuroczych Pań spotkało się w siedzibie Apex ONE, aby porozmawiać o naprawdę szybkich samochodach i tajnikach motorsportu. Była to też okazja do przejechania się zaawansowanym technicznie symulatorem wyścigów samochodowych. Materiał dedykowany na kanały social media Klienta.

 

PROJEKT

Social Media movie

KLIENT

Apex ONE

AGENCJA

Citymind

Matrix i mistrzostwo świata!

 
Kasia Pawłowska zdobyła mistrzostwo świata we współpracy z marką MATRIX. W poniższym filmie nakręconym w jej salonie opowiada o procesie, trudnościach i zawiłościach tej dość – jak się okazuje – skomplikowanej materii

 

PROJEKT

Corporate Branding

KLIENT

MATRIX

AGENCJA

Citymind

Transcash i konkretnie o windykacji

 
Kuba Gwiazdowski opowiada o tajnikach prowadzenia działu windykacji oraz rozmów z kontrahentami. Wielu gości no i oczywiście pasja do koszykówki. Citymind zrealizowało kilkanaście odcinków, które dostępne są na youtube.

 

PROJEKT

Corporate Branding

KLIENT

transcash.eu

AGENCJA

Citymind

Skanowanie 3d Zamku Czocha

 
Ciekawy projekt z gatunku non profit. Towarzyszyliśmy z kamerą międzynarodowej grupie eksploratorów, którzy z laserowymi skanerami 3d i dronami przeskanowali cały zamek. Chodzą słuchy, że odkryli kilka interesujących miejsc, o których próżno szukać wzmianek w planach i na mapach. Udało nam się zarejestrować sporo ujęć dronem Zamku oraz przepięknej okolicy wokół niego.

 

PROJEKT

Corporate Branding

KLIENT

Wrogeo

AGENCJA

Citymind