CITYMIND - Wrocław

Filmy wizerunkowe / Employer branding

Filmy wizerunkowe pozwalają na pokazanie wartości, jakie reprezentuje Twoja firma / brand i budowanie pozytywnych emocji
i skojarzeń z nią.

 
Dzięki temu możesz przyciągnąć uwagę docelowych odbiorców i wyróżnić się na tle konkurencji. Filmy wizerunkowe to świetny sposób na dzielenie się informacjami w emocjonalny sposób i przekazywanie odbiorcom informacji o tym, kim jesteś. Mogą być wykorzystywane do promocji produktów, prezentacji handlowych lub też marketingu wydarzeń.

To doskonały moment, żeby nieco kreatywnie poszaleć i dać upust fantazji wizualnie
i w kontekście treści. Taki zamysł przyświecał koncepcji filmu dla firmy Eltap – polskiego producenta mebli. Miało być ekskluzywnie, luksusowo i zjawiskowo. Czas na weryfikację:

 

PROJEKT

Corporate Branding

KLIENT

Eltap

AGENCJA

Citymind

MUA

Julia Majdańska

Film o kontroli jakości spawarek dla Lincoln Electric, czyli prawdziwie męskie hobby.

 
Określenie grupy docelowej ma znaczenie. Kim jest Twój Klient? Jakie ma potrzeby? Czy wie coś o Twoim produkcie? Jest młody, starszy? Czy to kobieta, czy mężczyzna? A może dziecko? Poniżej film wizerunkowy, który finalnie trafia do wąskiej grupy docelowej, której członkami są pasjonaci spawania o dość sporej wiedzy w temacie. Stąd dość znaczna zmiana charakteru filmu:

 

PROJEKT

Corporate Branding

KLIENT

Lincoln Electric

AGENCJA

Citymind

150 lat MPWiK we Wrocławiu

 
Briefem przy tym projekcie było pokazanie, na czym polega praca Zespołu MPWiK. Krótkie scenki poprzeplatane z ujęciami lotniczymi dało w rezultacie dość monumentalny efekt pracy wielu pokoleń od ponad półtora wieku.

 

PROJEKT

Corporate Branding

KLIENT

MPWiK Wrocław

AGENCJA

Citymind

30 lat IGWP

 
Skratki, komory wlotowe, separatory i piaskowniki, pompownie, komory predenitryfikacji, beztlenowe i tlenowe, hydroliza, wirowanie, Bezety, Chazety… Jest tego trochę… Dzięki temu raz użyta woda nie marnuje się i można ponownie jej użyć. I o tym – między innymi – jest kolejny film:

 

PROJEKT

Corporate Branding

KLIENT

IGWP

AGENCJA

Citymind

Polonia Wrocław – dołącz do zespołu!

 
Jedną z produkcji, która szczególnie zapadła nam w pamięci jest film zachęcający do wstąpienia w szeregi klubu piłkarskiego Polonia Wrocław. Narratorem został Pan Piotr Wałęsa, który był jego członkiem ponad 60 lat! Rodzinna atmosfera, budowanie lokalnej społeczności wokół sportowych zmagań – to jest to!

 

PROJEKT

Corporate Branding

KLIENT

IPolonia Wrocław

AGENCJA

Citymind

Employer branding

Starbucks – LOVE WHAT YOU DO

 
Kasia Pawłowska zdobyła mistrzostwo świata we współpracy z marką MATRIX. W poniższym filmie nakręconym w jej salonie opowiada o procesie, trudnościach i zawiłościach tej dość – jak się okazuje – skomplikowanej materii.

 

PROJEKT

Employer Branding

KLIENT

STARBUCKS

AGENCJA

Citymind

Pizza Hut – ta praca nas kręci!

 
Film employer brandingowy o pracy w Pizza Hut. 3 dni zdjęciowych w Warszawie zaowocowało powstaniem filmu oraz zdjęciami wykorzystywanymi w kampanii marki i tworzeniu ogłoszeń o pracę, jak również budowaniu pozytywnego wizerunku jako pracodawcy.

 

PROJEKT

Employer Branding

KLIENT

Pizza Hut

AGENCJA

Citymind

Südzucker – pracuj w dziale IT!

 
Film adresowany do pracowników działu IT, co w założeniach powstawania filmu pozwalało na wprowadzenie nieszablonowych rozwiązań fabularnych. Jest trochę humoru, trochę grania na stereotypach – aplikujesz?

 

PROJEKT

Employer Branding

KLIENT

Südzucker

AGENCJA

Citymind