Największa nasza produkcja tej zimy rozpoczęła się jeszcze w 2015 roku w Brukseli na spotkaniu roboczym, gdzie narodził się pomysł współpracy. Następnie opracowaliśmy koncepcję filmu, która zwraca uwagę na szczególną dbałość o przestrzeganie norm czystości w browarach Kompanii Piwowarskiej. Dokumentacja planu w Browarze Lecha w Poznaniu przyniosła wiele ciekawego materiału i pola do popisu dla naszej ekipy.

Głównym bohaterem, a właściwie bohaterką – została śnieżnobiała i złotowłosa Baletnica (Barbara Olech – na co dzień tancerka scen wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol), która przemyka wśród kadzi, rurek i na rozlewni między butelkami testując, czy aby na pewno wszędzie czystość jest na wysokie C. Jak się wszyscy domyślają – test białej rękawiczki został zaliczony!

Magiczne przestrzenie dopełnione 6-krotnym spowolnieniem ruchów (150 fps) stworzyły klimatyczny obraz, który – trochę przekornie – postanowiliśmy przełamać czymś specjalnym…

Już wkrótce na facebookowym profilu Kompanii Piwowarskiej oraz w dziale „projekty” gotowy film, a dziś prezentujemy mały making of.

Kreacja, wykonanie: CITYMIND VISUALS

Współpraca reżyserska: Grzegorz Górecki

Stylizacja / makeup: niezrównana Olga Zięba.

Making of: Paweł Michalewski