FILMY I ZDJĘCIA NA SZEROKĄ SKALĘ
MIERZYMY WYSOKO
JESTEŚMY W CENTRUM
FASCYNUJE NAS OBRAZ
UWIELBIAMY DŹWIĘKI

Walka o detal – fotografia i zdjęcia korporacyjne

O poziomie fotografii korporacyjnej lub produktowej decyduje pomysł i liczba szczegółów, o które dbamy w procesie tworzenia. Fotografia reklamowa, korporacyjna, produktowa, relacje z imprez firmowych, fotografia studyjna to dziedziny, w których działamy od wielu lat. Tworzenie obrazów to nasza specjalność. Podczas wyboru lokacji, modeli lub miejsca na sesję w siedzibie klienta dopasowujemy koncepcję do założeń organizacji. Dlatego niezwykle istotnym etapem naszych prac jest zapoznanie się z sytuacją firmy oraz poznanie realnych potrzeb. Sprzedaż, budowanie wizerunku, employer branding, szkolenie, czy promocja produktu – każda z powyższych dziedzin ma swoje targety, skierowana jest do innych grup docelowych, które przed wejściem na plan określamy.

kfc_employer_branding_01

Aby zdjęcie było idealne, dobieramy kadry, które przechodzą przez odpowiednio dobraną optykę. Określamy otoczenie lub wybieramy tła studyjne i skupiamy się na doskonałym przygotowaniu modeli lub produktów. Odpowiednia stylistyka, światła i jego modyfikatory pozwalają nam połączyć założenia sesji z sytuacją na planie zdjęciowym. Wówczas pilnujemy, aby koszule leżały idealnie, produkt błyszczał z każdej strony, a Klient rozkoszował się sprawną pracą naszego zespołu i jej efektami.

Od czego zacząć? Oczywiście od zebrania wstępnych założeń i wyboru koncepcji, która wpisze się w aktualnie prowadzone działania oraz strategię długofalową.

revitacell3

Fotografia reklamowa – przypadek?

Nie sądzę. W fotografii reklamowej nie ma miejsca na improwizację. Szczegółowo omówiony plan działania pozwala na sprawną realizację, dlatego organizacja sesji zdjęciowej rozpoczyna się dużo wcześniej, niż sam dzień zdjęciowy. Zrozumienie potrzeb oraz wizji dzieła finalnego to jedno z naszych ważniejszych zadań przy każdym projekcie. Kolejnym jest dodanie efektu wow – takie są nasze założenia. Packshoty, beauty shots, fotografia kulinarna, sesje plenerowe, zaawansowana obróbka graficzna – to właśnie my.

Fotograf kreatywny nie tylko we Wrocławiu

Realizujemy zdjęcia podwodne, lotnicze (zdjęcia z drona), fotografowaliśmy wybuchy, palenie samochodów, napady z bronią (aranżowane) i takie plany bardzo lubimy, ale oprócz tego uwieczniamy ekstremalnie zwykłe, banalne, szare i codzienne sytuacje i miejsca, starając się, żeby nabrały żywych barw i wigoru. Działamy przeważnie na terenie Dolnego Śląska, siedzibę mamy we Wrocławiu i tu odbywa się najwięcej naszych planów, ale dość często bywamy w Warszawie, Gdańsku, Krakowie.

Zapraszamy do obejrzenia wyboru naszych zdjęć poniżej: