FILMY I ZDJĘCIA NA SZEROKĄ SKALĘ
MIERZYMY WYSOKO
JESTEŚMY W CENTRUM
FASCYNUJE NAS OBRAZ
UWIELBIAMY DŹWIĘKI

Pasja i doświadczenie

Filmy reklamowe i promocyjne tworzymy od 2011 roku, współpracowaliśmy już z takimi markami jak Orlen, Google, Jysk, Kompania Piwowarska, Eurobank, KFC, Pizza HUT, Starbucks, Burger King, ZOTT, NESCAFÉ, EskaTV i wiele innych. Naszym atutem jest kreatywny zespół, z którym pracuje się sprawnie i sympatycznie.

Realizowane przez nas produkcje wyróżniają się dopracowaną warstwą wizualną. Przykładamy dużą wagę do detali, na planach zaprzęgamy do działania najnowszą technikę, służymy radą i wsparciem już od samego początku współpracy.

Jako agencja reklamowa specjalizująca się w produkcji filmowej dopasowujemy pomysły filmów do aktualnej strategii marek, jak i działań krótkofalowych. Nasze koncepcje nieraz z powodzeniem przechodziły przez korporacyjne sita, biura tożsamości, zagraniczne centrale oraz wymagające do granic działy marketingu.

Filmy instruktażowe i szkoleniowe

Wielu z naszych Klientów to duże międzynarodowe marki. Filmy, które przygotowujemy trafiają na cały świat, a szkolenia i filmy instruktażowe produkowane przez nas oglądane są przez tysiące pracowników w Europie, USA oraz Azji. Filmy korporacyjne, raporty roczne, komunikacja wewnętrzna przedsiębiorstw to nasz chleb powszedni, doskonale odnajdujemy się w wielojęzycznym środowisku.

Spoty reklamowe

Najkrótsze produkcje, czyli reklamy TV (10, 15, 30 sek), billboardy sponsorskie (8 sek), filmy do mediów społecznościowych, gdzie na efekt pracują krany kamerowe, jazdy, drony, stabilizatory (analogowe, jak i cyfrowe), ważące niekiedy po 20 kg kamery z osprzętem oraz wieloosobowa ekipa to wyzwania pod względem logistycznym, jak i kreatywnym. Nasza doświadczona ekipa pracuje zarówno w studiu filmowym (także na greenscreenie), w plenerze, jak i miejscach wskazanych przez klienta.

Zachęcamy do obejrzenia naszego filmowego portfolio poniżej: