FILMY I ZDJĘCIA NA SZEROKĄ SKALĘ
MIERZYMY WYSOKO
JESTEŚMY W CENTRUM
FASCYNUJE NAS OBRAZ
UWIELBIAMY DŹWIĘKI

Dla kogo filmy i zdjęcia z drona?

Oferujemy produkcję filmów i organizację sesji zdjęciowych z powietrza. Kierujemy nasze usługi dla firm i organizacji, których siedziba błyszczy w świetle letniego słońca, deweloperom, zarządcom terenów chcącym pochwalić się swoim potencjałem widzianym z wysoka.

Nasze ujęcia wzbogacą filmy korporacyjne, employer brandingowe, a także reklamy TV. Organizujesz event? Nie ma problemu – sfilmujemy jego przebieg zarówno z ziemi, jak i powietrza – wszystko z dbałością o bezpieczeństwo i aspekty prawne.

Filmy z drona we Wrocławiu

Gdy potrzebna jest zmiana perspektywy na nieco szerszą lub wyższą, przydają się ujęcia z drona (UAV). Posiadamy świadectwo 11538985_10153215795129822_1754924688522004065_okwalifikacji UAVO do lotów platformami o masie startowej do 25 kg, co pozwala na zamontowanie takich kamer, jak RED, czy BMPC lub GH4. Przy projektach o niższych budżetach korzystamy z Phantoma 4 PRO i Phantoma 3 Professional. Większość naszych lotów odbywa się we Wrocławiu lub okolicach, ale jesteśmy mobilni, możemy filmować lub fotografować z powietrza w każdym miejscu w Polsce, jeśli AUP danej lokacji lub zarządca strefy na to pozwalają.

Ujęcia z lotu ptaka

Oferujemy filmowanie oraz fotografowanie z powietrza. Dbamy, aby zdjęcia lotnicze miały swój niepowtarzalny charakter dzięki odpowiedniej porze dnia, roku oraz pogodzie, podczas których tworzymy nasze obrazy. Wiele zrealizowanych projektów dało nam know how, jak skutecznie prowadzić kamerę, dbając o estetykę obrazka oraz dynamikę montażu.

Filmowanie z drona a Twój film

Naszą główną działalność od początku stanowiły produkcje filmowe oraz organizacja sesji zdjęciowych. Bogate portfolio oraz doświadczenie zdobyte na planach ewoluowały do kolejnej formy twórczości, czyli przemyślanych i dopracowanych ujęć z powietrza, które realizujemy, korzystając z własnych zasobów. W naszych produkcjach staramy się, zachować balans między ujęciami naziemnymi a tymi z drona tak, aby nie przyćmić tego, co bardziej przyziemne, a przez to bliskie, jednocześnie dając widzowi możliwość zapoznania  się z całkiem nową perspektywą.

FILMY Z DRONA – NASZE REALIZACJE