BLOG

Kompania Piwowarska – reklama internetowa

Dodane dnia lut 9, 2016

Kompania Piwowarska – reklama internetowa

Największa nasza produkcja tej zimy rozpoczęła się jeszcze w 2015 roku w Brukseli na spotkaniu roboczym, gdzie narodził się pomysł współpracy. Następnie opracowaliśmy koncepcję filmu, która zwraca uwagę na szczególną dbałość o przestrzeganie norm czystości w browarach Kompanii Piwowarskiej. Dokumentacja planu w Browarze Lecha w Poznaniu przyniosła wiele ciekawego materiału i pola do popisu dla naszej ekipy.

Wirtualni Asystenci w natarciu: Nestlé i Nescafé INTENSO

Dodane dnia lip 19, 2015

Wirtualni Asystenci w natarciu: Nestlé i Nescafé INTENSO

Połowa lipca 2015 to bardzo intensywny czas dla zespołu CITYMIND VISUALS – zakończyliśmy właśnie film promujący pracę we Wrocławskim oddziale Google, zachęcający do przeprowadzki do naszego pięknego miasta. Zaraz potem wskoczyliśmy w energetyzujący i „mocny” projekt dla Nestlé.

Z lotu ptaka – drony

Dodane dnia cze 20, 2015

Z lotu ptaka – drony

Filmowanie i ujęcia z drona – kto ich nie lubi? Podniebny punkt widzenia rozszerza horyzonty! Zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów oferty! Powyższe zdjęcie pochodzi z naszej realizacji dla PKN Orlen w obszarze employer branding. Sama realizacja jest już do obejrzenia w internecie, a na naszej stronie pojawi się wkrótce.

Filmy instruktażowe, komunikacja wewnętrzna

Dodane dnia cze 20, 2015

Filmy instruktażowe, komunikacja wewnętrzna

W przypadku wielkich korporacji oraz firm z dużą liczbą pracowników spotkania stały się bardzo kosztowną i czasochłonną działalnością – z uwagi na ich organizację, transport, hotele, catering, sale konferencyjne, zaplecze IT i wiele innych. Z tego względu coraz częściej w przedsiębiorstwach zatrudniających wiele osób, które mają swoje filie, lokale i punkty sprzedaży w różnych miejscach w Polsce i na świecie przechodzi się na platformy e-learningowe oraz stawia na nowoczesną komunikację wewnętrzną.

KRÓTKI METRAŻ

Dodane dnia maj 8, 2015

KRÓTKI METRAŻ

Nasza działalność to przede wszystkim współpraca z dużymi firmami, co potwierdzają ostatnie zrealizowane przez nas produkcje dla Electrolux, Jysk i PKN Orlen (niedługo premiera!).

Obraz przyszłości w Galerii Miejskiej

Dodane dnia maj 14, 2014

Obraz przyszłości w Galerii Miejskiej

Ciekawym doświadczeniem było uczestniczenie w pierwszym tego typu w Polsce multimedialnym projekcie, który pozwala na oglądanie eksponatów Galerii Miejskiej w wirtualnej, ale wciąż realnej rzeczywistości.

Billboard Sponsorski

Dodane dnia lut 25, 2014

Billboard Sponsorski

Jest to niewątpliwie godna uwagi forma promocji w TV. Zaletą jest przede wszystkim cena emisji – znacznie niższa niż standardowe 30 sekund reklamy.

Wirtualny asystent na Lotnisku Chopina

Dodane dnia sty 2, 2014

Wirtualny asystent na Lotnisku Chopina

„Na Lotnisku Chopina zainstalowany został tzw. wirtualny asystent, który pomoże pasażerom w samoobsługowej odprawie biletowej. To pierwsze tego typu urządzenie w Polsce i jedno z pierwszych na lotniskach w Europie.

Polski Produkt Przyszłości

Dodane dnia gru 16, 2013

Polski Produkt Przyszłości

W dniu 9 grudnia 2013 roku, w Łazienkach Królewskich w Warszawie, odbyła się gala wręczenia nagród laureatom XVI edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości (PPP), organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Kampania grudniowa w Starbucks

Dodane dnia paź 25, 2013

Kampania grudniowa w Starbucks

Plan zdjęciowy, który realizowaliśmy w kawiarni Starbucks we Wrocławiu będzie częścią większej kampanii rekrutacyjnej, która rozpocznie się w grudniu br.