Navigation Menu
FILMY I ZDJĘCIA NA SZEROKĄ SKALĘ
MIERZYMY WYSOKO
JESTEŚMY W CENTRUM
FASCYNUJE NAS OBRAZ
UWIELBIAMY DŹWIĘKI

Agencja reklamowa z Wrocławia

Jako wrocławska agencja reklamowa wyspecjalizowaliśmy się w swoich dziedzinach, co oznacza, że nie zorganizujemy Ci eventu, nie poprowadzimy kampanii SEO, Facebooka, ani nie zaprojektujemy Ci nowego biura. Zajmujemy się filmowaniem i fotografią na full time, czasem 24/7 i jesteśmy w tym dobrzy.

Kreatywne obrazy

Pasjonuje nas obraz, uwielbiamy dźwięki. Dokładając do tego wieloletnie doświadczenie we współpracy z takimi markami jak Google, Amazon, KFC, Pizza Hut, Starbucks, Nestlé, czy Kompania Piwowarska oraz nieustający rozwój naszej organizacji, oferujemy kreację doskonałych materiałów filmowych i fotograficznych.

I kiedy poczujesz, że komunikacja Twojego produktu nie niesie odpowiedniego przekazu, Twoja firma gubi się na tle innych, a jej wizerunek mógłby być lepszy – nie wahaj się. Dzięki naszej pracy zaplanujesz kampanie sprzedażowe, bazując na świeżych i kreatywnych pomysłach ubranych w doskonałą formę nowoczesnych grafik. Dodamy unikalne copy. Stworzymy kampanie marketingowe, z których będziesz dumny.

A może Twoja Organizacja potrzebuje dobrego Employer Brandingu w postaci nowego podejścia i unikatowych rozwiązań? Zaproponujemy Ci szereg koncepcji popartych doświadczeniem i wiedzą w zakresie kreowania marki przedsiębiorcy w zakresie HR.  Tworzyliśmy filmy Employer Brandingowe dla takich marek jak: PKN Orlen, czy PPG.

Filmy i zdjęcia

Doradzimy na każdym etapie powstawania Twojego filmu zdjęć lub grafik, dobierzemy odpowiednich ludzi i niezbędny sprzęt. Przeprowadzimy Cię przez proces produkcji tak, że będziesz chciał jeszcze. I o to nam chodzi. A jeśli nie wiesz, czego dokładnie chcesz, pokażemy Ci aktualne trendy największych marek, przykłady z social media, przeanalizujemy obecną sytuację Twojej marki i  dopasujemy odpowiednie kanały publikacji powstałych materiałów i sposób ich promowania.

Viral w sieci? Akcja w centrum miasta? Wsparcie blogerów, vlogerów, influencerów i trendsetterów? Z pomocą nowoczesnych narzędzi, kreatywnego podejścia pomożemy stworzyć unikatowe kampanie bazujące na materiałach filmowych i graficznych, które wzmocnią rozpoznawalność marki oraz poprawią jej wizerunek. Realizowaliśmy relacje z eventów oraz akcji z markami jak Tefal, Google czy Eurobank.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy –
Zespół CITYMIND

end .post-content -->